Powiatowy Szkolny Zespół Spotowy w Hajnówce informuje: gra podwójna zadecydowała….

Kategoria: Sport

Ostatnia kolejka ligi zadecydowała o końcowej klasyfikacji drużyn walczących o miejsce pierwsze i piąte. Było wiadome, że mecz o fotel lidera będzie bardzo zacięty i o zwycięstwie mogą zadecydować detale. Gdy gry pojedyncze zakończyły się remisem 3: 3, czekano z dużą niecierpliwością na grę podwójna. Lepiej w tej grze zaprezentowali się debliści z Czeremchy I i to oni zostali zwycięzcami Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym na sezon 2015/2016. Dzięki zdobyciu jednego punktu w grze z Dubinami, uczniowie Technikum Leśnego w Białowieży awansowali na piąte miejsce. W pierwszej piątce klasyfikacji indywidualnej,  którą wygrał Janusz Lipiński znalazło się dwóch zawodników z Czeremchy I i trzech zawodników z Hajnówki I.  

MECZ nr 23 z dnia 11 marca 2016 r.

 GOSPODARZE – HAJNÓWKA I                         GOŚCIE – CZEREMCHA I                                        

1) LUDWICZAK JANUSZ – STEPANIUK ADAM  3: 1 

2) MISZCZUK ZBIGNIEW – ŚWITALSKI ŁUKASZ 1: 3

3) MIECZYŃSKI JERZY – LIPIŃSKI JANUSZ 3: 1

4) debel: LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. – LIPIŃSKI J./ ŚWITALSKI Ł. 2: 4

5) LUDWICZAK JANUSZ -  ŚWITALSKI ŁUKASZ   2: 3

6) MIECZYŃSKI JERZY – STEPANIUK ADAM   3: 2                           

7) MISZCZUK ZBIGNIEW – LIPIŃSKI JANUSZ 2: 3

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z CZEREMCHY I

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Świtalski Łukasz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 1,5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1,0 pkt.

MECZ nr 24 z dnia 11 marca 2016 r.

  GOSPODARZE – HAJNÓWKA II               GOŚCIE – CZEREMCHA II 

1) OCHRYCEWICZ ROMAN  -  MAZUREK KATARZYNA  3: 1   

2) GERMAN JERZY – KOWALSKI RYSZARD 3: 0

3) CHARYTONOW KAROL – RAKOWSKI BOGDAN  3: 0

4) debel: OCHRYCEWICZ R./ GERMAN J. – MAZUREK K./ RAKOWSKI B. 4: 0

5) OCHRYCEWICZ ROMAN -  KOWALSKI RYSZARD  3: 0

6) CHARYTONOW KAROL  - MAZUREK KATARZYNA  3: 1                           

7) GERMAN JERZY  - RAKOWSKI ROMAN 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla Hajnówka II

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • German Jerzy (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  •  Ochrycewicz Roman (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,0 pkt.

 

MECZ nr 25 z dnia 11 marca 2016 r.

  GOSPODARZE – DUBINY             GOŚCIE – TL BIAŁOWIEŻA

1) SIEKAN ŁUKASZ  -  SANKOWSKI DAWD  1: 3  

2) MOROZ DAWID – KISZŁO TOMASZ 3: 1

3) KOJŁO MARCIN – BORYSIUK DAMIAN  3: 1                

4) debel: MOROZ D./ KOJŁO M. – SANKOWSKI D./ KISZŁO T.  4: 3

5) SIEKAN ŁUKASZ -  KISZŁO TOMASZ  3: 2

6) KOJŁO MARCIN  - SANKOWSKI DAWID  3: 0                           

7) MOROZ DAWID  - BORYSIUK DAMIAN 1: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla Dubin

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  •  Kojło Marcin (Dubiny) – 2,5 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1,5 pkt.
  • Dekan Łukasz (Dubiny) – 1,0 pkt.
  • Sankowski Dawid (Białowieża) – 1,0 pkt.
  • Borysiuk Dawid (Białowieża) – 1,0 pkt.

 

TABELA KOŃCOWA – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

Miej.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA I       

9

23

49: 14

171: 72

II

HAJNÓWKA I

9

22

50: 13

175: 79

III

HAJNÓWKA II

        9

14

33: 30

118:120

IV

DUBINY          

9

9

25: 38

104: 146

V

TL BIAŁOWIEŻA            

9

4

12: 51

70: 177

VI

CZEREMCHA II

5

3

6: 29

28: 72

 

TABELA KOŃCOWA – KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość meczy

Punkty

  Sety

I

LIPIŃSKI Janusz        

Czeremcha I

9

20,5

87: 24

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

9

18,5

81: 38

III

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

9

16,0

50: 13

IV

ŚWITALSKI Łukasz                   

Czeremcha I

7

15,0

63: 17

V

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

9

14,5

70: 43

VI

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

9

13,0

51: 41

VII

GERMAN Jerzy

Hajnówka II

9

10,5

62: 49

VIII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka II

9

9,5

51: 52

IX

MOROZ Dawid

Dubiny

8

7,5

38: 51

X

KOJŁO Marcin        

Dubiny

9

7,5

   40: 72

XI

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

3

6,5

27: 10

XII

WĘCKO MIROSŁAW

Dubiny

5

6,0

20: 14

XIII

STEPANIUK Adam        

Czeremcha I

7

6,0

26: 26

XIV

BORYSIUK Damian                 

Białowieża

7

5,0

27: 56

XV

SIEKAN Łukasz     

           Dubiny

8

4,0

25: 40

XVI

MAZUREK Katarzyna

Czeremcha II

5

3,5

   22: 37

XVII

SANKOWSKI Dawid

Białowieża

7

3,0

15: 38

XVIII

KISZŁO Tomasz

Białowieża

9

2,0

29: 80

XIX

PRZYGOCKI Sławomir

Białowieża

4

2,0

9: 15

XX

ŚCIGAŁA Anatol

Czeremcha II

2

1,5

9: 7

XXI

PONIECKI Edward        

Hajnówka I

1

1,0

3: 0

XXII

ŚLIWIŃSKI Zdzisław                 

Czeremcha I

1

1,0

4: 4

XXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

1,0

3: 18

XXIV

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 3

XXV

STRUK Beata

Czeremcha II

3

0

4: 14

XXVI

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

3

0

0: 12

XXVII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha I-II

2

0

3: 16

XXVIII

JURCZUK Mateusz

Białowieża

5

0

2: 24

 

Zapraszamy do udziału w lidze, której rozpoczęcie sezonu odbędzie się na przełomie września i października 2016 roku. Szczegóły pod telefonem – 509050268.

Organizator – Janusz Ludwiczak, Powiatowy SZS

 

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz