Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Piłka 10-osobowa dziewcząt

Kategoria: Sport

Piłka nożna pomimo różnych perypetii naszej reprezentacji w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością. Nawet w takiej małej miejscowości jaką, jest Hajnówka dyscyplinę tą uprawia około 150 młodych ludzi w wieku szkolnym. Wprawdzie za przysłowiową „szmacianką” uganiają się tylko chłopcy, ale są w składach niektórych drużyn dziewczęta, które z powodzeniem dorównują sprawnością i umiejętnościami technicznymi swoim rówieśnikom. Idąc w tym kierunku już od kilkunastu lat Powiatowy Szkolny Związek Sportowy organizuje Mistrzostwa Powiatu Hajnowskiego w piłce nożnej w kat. szkół podstawowych dziewcząt. W finałach, które odbyły się 23 września 2016r. na „Orliku” przy ZS nr 1 w Hajnówce, rywalizowały trzy drużyny: SP 3 Hajnówka, SP Narewka i SP Narew.

Wyniki: SP Narew – SP Narewka 0:1

              SP Narewka – SP 3 Hajnówka 1:0

              SP 3 Hajnówka – SP Narew 1:2

I miejsce – SP NAREWKA – awans do półfinałów Grupy Południowej (skład drużyny: Aleksandra Kalinowska, Karolina Kondrad, Maja Kuptel, Kinga Lewsza, Martyna Łuksza, Anna Radziłomczyk, Gabriela Rećko, Aleksanda Zielińska. Opiekun – Mirosław Krasnopolski.

II miejsce – SP NAREW (skład drużyny: Ewa Andrzejczyk, Natalia Kiryłowicz, Ola Omelianiuk, Natala Sosnowska, Szulińska Martyna, Wioletta Trofimiuk, Marysia Urbanowicz, Kinga Horcewicz. Opiekun – Mirosław Chilimoniuk.)

III miejsce – SP 3 HAJNÓWKA (skład drużyny: Paulina Dmitruk, Zofia Filipiuk, Oliwia Górna, Aleksandra Jurczuk, Aleksandra Kierdelewicz, Martyna Kierdelewicz, Natalia Kulik, Amelia Kurhaniewicz, Emila Nikołajuk, Róża Pryczynicz. Opiekun - Leszek Kabasa.)

Najlepsza strzelczyni – Maja Kuptel (Narewka)                

   Organizatorem imprezy był Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hajnówce. Mecze sędziowali: Marek Hanula i Tomasz Dobosz.

Zespół z SP Narewka będzie reprezentował nasz powiat w półfinałach Grupy Południowej, które odbędą się 11 października 2016r. w Bielsku Podlaskim. Zgłoszenie na SRS do dnia 3.10.2016r.

Przewodniczący Powiatowego SZS

Janusz Ludwiczak

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

mecz

w trakcie wręczania pucharów

w trakcie wręczania pucharów

w trakcie wręczania pucharów

w trakcie wręczania pucharów

zdjęcie pamiątkowe wszystkich drużyn

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Wiosenne dekoracje na okno – 23.02

Kino Cinema Lumiere – 26.02

 

                     Więcej zapowiedzi