Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Ligowe zmagania – druga odsłona

Kategoria: Sport

Kolejne spotkania przyniosły niewielkie zmiany w tabeli. Dwie drużyny z Hajnówki, jedna z Czeremchy i Siemiatycz uzyskały już drugie zwycięstwo i to one są na czołowych miejscach. Najciekawszy mecz kolejki rozegrano pomiędzy Hajnówką III i Białowieżą, w której nieco lepsi okazali się hajnowianie. W klasyfikacji indywidualnej komplet punktów uzyskało pięciu zawodników.

 

MECZ nr 5 z dnia 2 listopada 2016 r.

 HAJNÓWKA II– HAJNÓWKA I

1) - „A” CHARYTONOW Karol  - „Y” LUDWICZAK Janusz   0: 3 

2) - „B” ORZECHOWSKI Wojciech - „X” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

3) - „C” GRYGORUK Włodzimierz -„ Z” MIECZYŃSKI Jerzy    0: 3

4) – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W. – LUDWICZA J./ MISZCZUK Zb.  1: 4

5) - „A” CHARYTONOW Karol - „X” MISZCZUK Zbigniew 3: 0

6) -„C” GRYGORUK Włodzimierz -„Y” LUDWICZAK Janusz   0: 3                           

7) -„B” ORZECHOWSKI Wojciech -„Z” MIECZYŃSKI Jerzy    3: 2

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 1, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 1 pkt.
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1 pkt.

MECZ nr 6 z dnia 2 listopada 2016 r.                  

  HAJNÓWKA III – TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” BORYSIUK Damian  3: 1

2) - „B” BUJKO Arkadiusz - „X” SANKOWSKI Dawid  2: 3

3) - „C” GERMAN Jerzy -„ Z” KISZŁO Tomasz    3: 0

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – SANKOWSKI D,/ BORYSIUK D.   4: 0

5) - „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” SANKOWSKI Dawid   3: 0

6) -„C” GERMAN Jerzy -„Y” BORYSIUK Damian   2: 3                           

7) -„B” BUJKO Arkadiusz -„Z” KISZŁO Tomasz    1: 3

Końcowy wynik 4: 3 dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 2, 5 pkt.
  • German Jerzy (Hajnówka III) – 1, 5 pkt.
  • Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
  • Sankowski Dawid (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.

                                       MECZ nr 7 z dnia 4 listopada 2016 r.

CZEREMCHA I – DUBINY

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” KOJŁO Marcin 3: 0 

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” MOROZ Dawid   3: 1

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” SIEKAN Łukasz  3: 1

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 0

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” MOROZ Dawid   3: 0

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” KOJŁO Marcin   3: 1                           

7) -„B” STEPANIUK Adam - „Z” SIEKAN Ł.   3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 8 z dnia 6 listopad 2016 r.

                                                CZEREMCHA II – „TOP SPIN SIEMIATYCZE”

1) - „A” KOWALSKI Ryszard - „Y” SIEKIERKO Andrzej  1: 3 

2) - „B” PAWLUCZUK Przemysław - „X” MOCZULSKI Rafał   0: 3

3) - „C” ŻAŁOBA Patryk -„ Z” SAWICKI Daniel  1: 3

4) – PAWLUCZUK P./ KOWALSKI R. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. 0: 4

5) - „A” KOWALSKI Ryszard - „X” MOCZULSKI Rafał   0: 3

6) -„C” ŻAŁOBA Patryk -„Y” SIEKIERKO Andrzej   0: 3                           

7) -„B” PAWLUCZUK Przemysław - „Z” SAWICKI D. 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin Siemiatycze”) – 2, 5 pkt.
  • Moczulski Rafał („TPO Spin Siemiatycze”  – 2, 5 pkt.
  • Sawicki Daniel („Top Spi Siemiatycze”) – 2, 0 pkt.

TABELA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

„TOP SPIN SIEMIATYCZE”

2

2

5

12: 2

44: 7

II

HAJNÓWKA I            

2

2

5

12: 2

41: 9

III

CZEREMCHA I

2

2

5

12: 2

41: 12

IV

HAJNÓWKA III                      

2

2

5

11: 3

40: 10

V

HAJNÓWKA II         

2

0

2

4: 10

16: 38

VI

TL BIAŁOWIEŻA

2

0

1

3: 11

12: 40

VII

DUBINY

2

0

1

2: 12

8: 44

VIII

CZEREMCHA II

2

0

0

0: 14

2: 44

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO PIERWSZEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

2

5,0

20: 1

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

2

5,0

20: 1

III

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

2

5,0

20: 2

IV

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

2

5,0

20: 3

IV

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

2

5,0

20: 3

VI

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

2

4,0

19: 3

VII

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

2

4,0

17: 4

VIII

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

2

4,0

19: 7

IX

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

2

3,0

11: 3

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

2

3,0

10: 5

XI

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

2

2,0

9: 6

XII

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

2

2,0

7: 4

XIII

MOROZ Dawid

Dubiny

2

1,0

6: 13

XIV

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

2

2,0

9: 17

XV

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

2

2,0

8: 16

XVI

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

2

1,0

5: 13

XVII

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

2

1,0

6: 18

XVIII

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

2

1,0

4: 15

XIX

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

2

1,0

4: 19

XX

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 3

XXI

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

2

0

1: 12

XXII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

2

0

1: 20

XXII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 10

XXIV

PAWLUCZUK Przemysław

Czeremcha II

1

0

0: 10

XXV

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

2

0

1: 12

XXVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

2

0

1: 16

                                                                                     

W trzeciej kolejce zagrają: Dubiny – Hajnówka I, Czeremcha II – Czeremcha I, Hajnówka III – Siemiatycze, Białowieża – Hajnówka II.

 Organizator – Janusz Ludwiczak

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody