Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Liga tenisa stołowego - trzecie starcie

Kategoria: Sport

Derby Czeremchy zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem pierwszej drużyny. Nikogo to nie dziwi, gdyż zespół ten pretenduje do zwycięstwa w tegorocznej lidze. Zespół trzeciej Hajnówki nie sprostał u siebie Siemiatyczom, przegrywając 2: 5. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie Białowieży z Hajnówką II. Natomiast w ostatnim spotkaniu kolejki Dubiny rywalizowały z Hajnówką I. Na razie młodzi zawodnicy nie sprostali doświadczonym tenisistom z Hajnówki, przegrywając 0:7.

MECZ nr 9 z dnia 18 listopada 2016 r.

 HAJNÓWKA III – „Top Spin” SIEMIATYCZE

1) - „A” GERMAN Jerz  - „Y” SIEKIERKO Andrzej   0: 3 

2) - „B” OCHRYCEWICZ Rpman - „X” MOCZULSKI Rafał   0: 3

3) - „C” BUJKO Arkadiusz -„ Z” MOCZULSKI Tomasz    0: 3

4) – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R. – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R.  1: 4

5) - „A” GERMAN Jerzy- „X” MOCZULSKI Rafał 0: 3

6) -„C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SIEKIERKO Andrzej   0: 3                           

7) -„B” Ochrycewicz Roman -„Z” MOCZULSKI Tomasz    3: 2

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze I) – 2, 5 pkt.
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2, 5 pkt.
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 1 pkt.
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1 pkt.

 

MECZ nr 10 z dnia 16 listopada 2016 r.                  

 TL BIAŁOWIEŻA – HAJNÓWKA II

1) - „A” BORYSIUK Damian - „Y” GRYGORUK Włodzimierz  3: 1

2) - „B” SANKOWSKI Dawid - „X” CHARYTONOW Karol  0: 3

3) - „C” KISZŁO Tomasz -„ Z” ORZECHOWSKI Wojciech    3: 1

4) – KISZŁO T./ BORYSIUK D. – CHARYTONOW K./ ORZECHOWSKI W.   1: 4

5) - „A” BORYSIUK Damian- „X” CHARYTONOW Karol   1: 3

6) -„C” KISZŁO Tomasz -„Y” GRYGORUK Włodzimierz  2: 3                           

7) -„B” SANKOWSKI Dawid -„Z” ORZECHOWSKI Wojciech    0: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki II.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2, 5 pkt.
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 1, 5 pkt.
  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 1, 0 pkt.
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.
  • Kiszło Tomasz (TL Białowieża) – 1, 0 pkt.

                                       MECZ nr 11 z dnia 18 listopada 2016 r.

CZEREMCHA I – CZEREMCHA II

1) - „A” MAKULSKI Andrzej - „Y” KOWALSKI Ryszard 3: 0 

2) - „B” STEPANIUK Adam - „X” PAWLUCZUK Przemek   3: 0

3) - „C” LIPIŃSKI Janusz -„ Z” ŻAŁOBA Patryk  3: 0

4) – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – KOWALSKI R./ PAWLUCZUK P. 4: 0

5) - „A” MAKULSKI Andrzej - „X” PAWLUCZUK Przemek   3: 0        

6) -„C” LIPIŃSKI Janusz -„Y” KOWALSKI Ryszard   3: 0                            

7) -„B” STEPANIUK Adam - „Z” ŻAŁOBA Patryk   3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Czeremchy I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 12 z dnia 24 listopad 2016 r.

                                                DUBINY – HAJNÓWKA I

1) - „A” SIEKAN Łukasz - „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3 

2) - „B” KOJŁO Marcin - „X” LUDWICZAK Janusz  0: 3

3) - „C” MOROZ Dawid-„ Z” MISZCZUK Zbigniew  1: 3

4) – SIEKAN Ł./ KOJŁO M. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J. 0: 4

5) - „A” SIEKAN Łukasz - „X” LUDWICZAK Janusz   1: 3

6) -„C” MOROZ Dawid -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy   0: 3                           

7) -„B” KOJŁO Marcin - „Z” MISZCZUK Zbigniew 0: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Miszczuk Zbigniew(Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.

 

TABELA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

3

3

8

19: 2

63: 11

II

CZEREMCHA I

3

3

8

19: 2

63: 12

III

„TOP SPIN SIEMIATYCZE”

3

3

8

18: 3

65: 11

IV

HAJNÓWKA III                      

3

2

5

12: 9

44: 31

V

HAJNÓWKA II         

3

1

4

9: 12

34: 48

VI

TL BIAŁOWIEŻA

3

0

2

5: 16

22: 58

VII

DUBINY

3

0

1

2: 19

10: 66

VIII

CZEREMCHA II

3

0

0

0: 21

2: 66

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

3

7,5

30: 1

II

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

3

7,5

30: 3

III

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

3

7,5

30: 4

III

SIEKIERKO Andrzej

„Top Spin Siemiatycze”

3

7,5

30: 4

V

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

3

6,5

29: 7

VI

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

3

6,5

27: 5

VII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

3

6,0

24: 10

VIII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

3

5,0

17: 3

IX

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

3

5,0

16: 5

X

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

3

4,5

18: 18

XI

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

3

4,0

20: 13

XII

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

3

3,5

17: 21

XIII

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

3

2,0

9: 12

XIV

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

2

2,0

7: 4

XV

KISZŁO Tomasz

TL Białowieża

3

2,0

11: 21

XVI

BORYSIUK Damian

TL Białowieża

3

2,0

9: 27

XVII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

1

1,0

5: 3

XVIII

MOROZ Dawid

Dubiny

3

1,0

7: 19

XIX

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

3

1

5: 17

XX

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

3

1,0

4: 21

XXI

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

3

1,0

6: 28

XXII

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

1

0

2: 3

XXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

1

0

0: 10

XXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

3

0

1: 18

XXV

PAWLUCZUK Przemysław

Czeremcha II

2

0

0: 20

XXVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

3

0

1: 26

XXVII

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

3

0

  1: 30

                                                                                                     

W czwartej kolejce zagrają: Czeremcha I – Hajnówka III, Hajnówka I – Czeremcha II, Hajnówka II – Dubiny, Siemiatycze - Białowieża .

 Organizator – Janusz Ludwiczak

mecz Hajnówka - Siemiatycze

mecz Hajnówka - Siemiatycze

mecz Hajnówka - Siemiatycze

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Czeremcha I - Czeremcha II

mecz Dubiny - Hajnówka

mecz Dubiny - Hajnówka

mecz Dubiny - Hajnówka

mecz Dubiny - Hajnówka