Dotacje na Start. Subregion bielski 37 100,00 - wniosek aplikacyjny do pobrania

Kategoria: Informacje prasowe
  • dotacje na rozpoczęcie działalności
  • dotację inwestycyjną w wysokości maksymalnej 23 000 zł
  • wsparcie pomostowe przez pierwszych 6 miesięcy po 1750 zł miesięcznie, a przez kolejne 6 miesięcy po 600 zł miesięcznie
  •  szkolenia i doradztwo

rekrutacja do 10 marca br.

Od 9 lutego 2017 r. ruszyła rekrutacja do projektu - Startuj w biznesie. Subregion bielski. Dokumenty rekrutacyjne można składać do 10 marca 2017 r. do godz. 16.00. do  jednego z biur Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego:

• Bielsk Podlaski - ul. Mickiewicza 31 pok. 14, 17-100 Bielsk Podlaski
  • Hajnówka - ul. Ks. I. Wierobieja 30/18, 17-200 Hajnówka
  • Białystok - ul. Starobojarska 15, 15-073 Białystok

Projekt ma na celu rozwój przedsiębiorczości i samozatrudnienia w okresie do 31 grudnia 2018 r., poprzez utworzenie 28 nowych miejsc pracy i utrzymanie ich przez okres minimum 12 miesięcy przez mieszkańców subregionu bielskiego pozostających w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy (osoby od 30 roku życia bezrobotne, nieaktywne zawodowo, poszukujące pracy, spełniające jednocześnie min. 1 kryterium: osoby w wieku 50+, kobiety, niepełnosprawni, długotrwale bezrobotni oraz osoby o niskich kwalifikacjach). Projekt obejmuje mieszkańców subregionu bielskiego, w skład którego wchodzą:

• powiat bielski
  • powiat hajnowski