Puszcza rozpoczyna współpracę z Jagą

Kategoria: Sport

Puszcza Hajnówka to kolejny partner sportowy Jagiellonii Białystok. Podlaski klub jest już siódmym oficjalnym partnerem Żółto-Czerwonych.

Dotychczas z klubem ze stolicy Podlasia współpracę rozpoczęły kluby Falcona Sokółka, BKS-u Lublin, AP Ostróda, Warmii Grajewo, Olimpii Zambrów oraz Mamry Giżycko. W środę te grono znów się powiększyło. - Puszcza Hajnówka to kolejna akademia, która zdecydowała się podpisać z nami umowę o współpracy. Cieszymy się z tego, że coraz więcej akademii zwraca się do nas, a my mamy możliwość pozytywnej odpowiedzi i rozpoczęcia współpracy. Dotyczy to nie tylko klubów z naszego województwa, ale również z całej Polski. Mamy nadzieję, że ta współpraca będzie długoletnia i satysfakcjonująca obie strony. Będziemy się wspierali we wszystkich podejmowanych inicjatywach. Mam nadzieję, że każdy będzie zadowolony – mówi Dyrektor Akademii Piłkarskiej Jagiellonii Białystok, Sławomir Kopczewski.

Zadowolenia z podpisania umowy nie kryje również Dariusz Drywulski, Prezes Zarządu klubu z Hajnówki. - Bardzo cieszymy się z możliwości nawiązania współpracy z najlepszym klubem w regionie, a także, co pokazuje tabela, najlepszym klubem w Polsce. Mam nadzieję, że współpraca przyniesie wiele korzyści zarówno Puszczy, jak i Jagiellonii, a przede wszystkim dzieciom, które u nas trenują, bo to właśnie z myślą o nich rozpoczynamy wspólne działania. Na tym nam szczególnie zależy. Chcemy umożliwić naszym dzieciakom możliwość dalszego rozwoju. Wstępnie rozmowy zaczęliśmy w ubiegłym roku, teraz cieszymy się z podpisania umowy.

W tym miejscu chcemy zaprosić wszystkie dzieci w wieku od 5 do 9 lat do naszej akademii. W tej chwili trwa wiosenny nabór do naszych grup treningowych.

 

Więcej informacji - tel. 509 166 215

www.kspuszcza.pl

www.facebook.com/KsPuszczaHajnowka

 

Pozdrawiam,

Dariusz Drywulski

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi