Baner Przyrodnicza Skrabnica ponad granicami

LOGO

Nazwa projektu: Przyrodnicza skarbnica ponad granicami.

Czas trwania: 11 miesięcy

Projekt pt. „Przyrodnicza skarbnica ponad granicami” jest współfinansowany z Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020, Cel tematyczny: Dziedzictwo, Priorytet 1.2 Promocja i zachowanie dziedzictwa naturalnego.

Celem projektu jest podniesienie świadomości potrzeby ochrony i zachowania cennych zagrożonych gatunków roślin występujących na terenie Puszczy Białowieskiej i na Polesiu.

Strona projektu: https://www.bpn.com.pl/images/stories/opisy/edukacja/projekt/index.html

Projekt realizowany w partnerstwie: PL-BY

Beneficjentem wiodącym jest Białowieski Park Narodowy

Partnerzy projektu:

1. II Liceum Ogólnokształcące z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego w Hajnówce
  2. Powiat Hajnowski.
  3. Lokalny Środowiskowy Fundusz „Rezerwaty Obwodu Brzeskiego”
  4. Państwowa Instytucja Edukacji „Średnia Szkoła nr 3 m. Pińska”
  5. Departament Edukacji Miasta Pińsk

Całkowita wartość projektu:  66 768,00 €