Informacja turystyczna:

tel. 85 682 43 81, fax 85 682 51 41

e-mail: turystyka@powiat.hajnowka.pl

Infolinia Turystyczna Polskiej Organizacji Turystycznej

dla osób dzwoniących z numerów polskich operatorów
608 599 999 (telefon bezpieczeństwa)

konsultanci obsługują infolinię w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Wioska Małego Osocznika w Dubinach

Wioska małego osocznika„Nie na pustyni, lecz w leśnej krainie! Osocznicy – tak brzmi ich imię!”

Zapraszamy zorganizowane grupy szkolne (od 10 do 30 osób) na warsztaty edukacyjne do Wioski Małego Osocznika w Dubinach.
Istnieje możliwość zamówienia zajęć indywidualnych dla rodzin i turystów indywidualnych (grupa min. 10 osób) po wcześniejszym ustaleniu.
Oferta zajęć:

1. Warenniki Osoczników – czyli nieudane łowy… i co dalej? Warsztaty kulinarne dla małych i nieco większych osoczników
  2. Warsztaty plastyczne do wyboru:
    • Klejna i asygnaty – ABC leśnego skryby
    • Osocznik Twojej wyobraźni
  3. Gry i zabawy do wyboru:
    • Leśne Szczupaki (zabawa dla najmłodszych Osoczników z drapieżną rybą w tle – łowimy rybki i odgadujemy zagadki)
    • Zmagania Leśnych Siłaczy (bieg z pieńkiem do i z lasu – wyścig dla małych Osoczników).
  4. Quest przy Świetlicy Wiejskiej dla małych i nieco większych Osoczników: Skarb Osoczników.
  5. Certyfikat.

W trakcie trwania zajęć – Opowiastka o pierwszych mieszkańcach Puszczy Białowieskiej dla nieco większych Osoczników: Rzecz o Osocznikach.

Czas pobytu: do 3 godzin
Cena: 25 zł/os.