Zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO w województwie

Kategoria: Ogłoszenia

Od niedzieli, 15 października 2017 roku nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO na terenie województwa podlaskiego. Rozkład będzie obowiązywał do 9 grudnia 2017 r.

Przewozy Regionalne informują, że najbliższa zmiana rozkładu jazdy pociągów POLREGIO obejmie  wszystkie trasy województwa.

Dobrą wiadomość mamy dla pasażerów podróżujących na modernizowanej linii kolejowej Białystok – Czeremcha, na którą pociągi powrócą od 11 listopada. Funkcjonowanie zastępczej komunikacji autobusowej na odcinku Bielsk Podlaski – Czeremcha zakończy się 10 listopada br. W tym okresie, w odpowiedzi na oczekiwania pasażerów, od 15 października autobusy komunikacji zastępczej będą się zatrzymywały na przystanku PKS w miejscowości Malinniki, zastępującym przystanek kolejowy w Gregorowcach.

Na pozostałych trasach na terenie województwa podlaskiego, pociągi POLREGIO będą kursowały według zmienionych rozkładów. Niektóre pociągi będą kursowały we wcześniejszych godzinach. Przykładem jest pociąg do Kuźnicy Białostockiej, który obecnie odjeżdża o godz. 18:55, a od 15 października będzie odjeżdżał o godz. 18:29. Wcześniej również będzie odjeżdżał z Białegostoku wieczorny pociąg do Suwałk, który od obecnie odjeżdża o godz. 20:50, a od 15 października będzie odjeżdżał o godz. 20:19. Na trasie do Ełku, pociąg obecnie odjeżdżający o godz. 18:50, od 15 października będzie odjeżdżał wcześniej, o godz. 18:26, natomiast pociąg do Grajewa będzie odjeżdżał  29 minut później, tj. o 16:53.

Pasażerowie proszeni są o dokładne zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej m.in. na stronach internetowych: polregio.pl, e-podróżnik.pl, koleo.pl i portalpasazera.pl

Przypominamy, że tylko do 15 października (włącznie) kursują weekendowe pociągi na trasie Białystok – Waliły. Zachęcamy do skorzystania z oferty sezonowej.

Informujemy, że Koleje Litewskie wprowadzają dodatkowy postój na stacji Šeštokai dla pasażerów podróżujących pociągami POLREGIO na trasie Białystok – Kaunas.

Pasażerowie, którzy są zarejestrowani w Komunikatorze iSMS, otrzymają na swoje urządzenia mobilne nowe rozkłady jazdy pociągów na interesujących ich trasach. Bezpłatna aplikacja jest dostępna na stronie:  www.isms.pl/komunikator

 

                                                                              Szczegółowe informacje:

                                                                                                        Renata Gerasimiuk

                                                                                                        Przewozy Regionalne sp. z o.o.

                                                                                                        Oddział Podlaski z siedzibą w Białymstoku

                                                                                                        tel. 782 452 693

                                                                                                        e-mail: rzecznik.bialystok@p-r.com.pl

 

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

plakat

Hajnowski Dom Kultury ogłasza  XI PRZEGLĄD NA HAFT I KORONKĘ – Powiatu Hajnowskiego 2018

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

Spotkajmy się na ławeczce – czyli promocja książki, 16.03.2018

                     Więcej zapowiedzi