Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Powiatowe Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Kategoria: Sport

Kolejny Turniej w SP Kleszczele i kolejne zwycięstwo, i awans gospodarzy do półfinałów Grupy Południowej. Wprawdzie goście tanio skóry nie sprzedali, ale bardziej skuteczniejszymi w swoich akacjach okazali się uczniowie w/w szkoły.

Dnia 22.11.2017r. w Powiatowych Igrzyska Dzieci w Mini Piłce Siatkowej Chłopców wzięło udział tylko dwa zespoły:

1. SP Kleszczele
  2. SP Białowieża

Wynik spotkania:

SP Kleszczele – SP Białowieża(2:1), (22:25, 25:23, 15:8).

Wynik końcowy :

I miejsce - SP Kleszczele –

II miejsce - SP Białowieża

Powiatowy Szkolny Związek Sportowy składa serdeczne podziękowanie Dyrekcji i nauczycielom SP Kleszczele za sprawne przeprowadzenie zawodów.

Półfinały Grupy Południowej odbędą się w dniu 29 listopada 2017r. o godz.10.00 w SP 2 Mońki. Zgłoszenia na KRS do dnia 23.11.2017r. SP Kleszczele za przeciwników będą mieli: pierwszy zespół z Moniek, drugi zespół z powiatu białostockiego i siemiatyckiego.

Przewodniczący Powiatowego SZS – Janusz Ludwiczak

zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody zawody