Podlaska Oktawa Kultur zgłoszona do plebiscytu "Sukces Sukcesów Dwudziestolecia"

Kategoria: Ogłoszenia

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż organizowany przez nas Międzynarodowy Festiwal Muzyki, Sztuki i Folkloru, Podlaska Oktawa Kultur wygrał regionalny plebiscyt projektu 20latRP.pl - Pochwalmy się! - akcji multimedialnej dziejącej się głównie w Internecie, dzięki której powstaje KATALOG DOROBKU WOLNEJ POLSKI – spis sukcesów, którymi Polska może się pochwalić. Zawartość powstałego katalogu będzie wykorzystana do prezentacji „100 sukcesów Polski” w ramach promocji poza granicami Polski, w szczególności na EXPO-2010 w Szanghaju

Kolejnym etapem jest ogólnopolski plebiscyt „Sukces Sukcesów Dwudziestolecia” („the best of”).
Na portalu Onet.pl została przedstawiona lista szesnastu sukcesów, które w poszczególnych regionach uzyskały najwięcej głosów. Z nich wybrany bedzie jeden, największy sukces Polski. Zachęcamy państwa do wzięcia udziału w plebiscycie i poparcia naszej inicjatywy. Głosowanie potrwa do poniedziałku 25.01.2010. Internauci będą mogli głosować na swoich faworytów na portalu Onet.pl Poniżej link do strony z listą uczestników:
Sonda główna („Pochwalmy się!”) – news: http://wiadomosci.onet.pl/2111324,135,item.html

Prosimy, aby każdy ze swej strony zechciał wesprzeć i nagłośnić ten ostatni etap Plebiscytu, by jak najwięcej ludzi zagłosowało i poznało  nasz wspólny sukces regionalny, jakim jest Podlaska Oktawa Kultur. Uważamy, że to ważne, aby budować w ten sposób siłę i dumę Polski regionalnej. Wasze zaangażowanie w poparcie i propagowanie idei „chwalenia się przez obywateli wolnej Rzeczypospolitej – sukcesami swego kraju i swych regionów” będzie dla nas bardzo ważne.

Dlatego raz jeszcze gorąco zachęcamy do GŁOSOWANIA i PROMOCJI kandydatury Podlaskiej Oktawy Kultur!!!

Przypominamy również, iż zgłoszenia do udziału w tegorocznej edycji Festiwalu przyjmujemy do 28 lutego. Regulamin, szczegółowe informacje oraz karty zgłoszenia do pobrania na stronie www.woak.bialystok.pl/oktawa