Można zgłaszać kandydatów do nagrody dla lekarzy im. Kanigowskiego

Kategoria: Konkursy

Do końca stycznia można jeszcze zgłaszać nazwiska lekarzy, którzy w swojej pracy kierują się życzliwością, zrozumieniem i szacunkiem do swoich pacjentów.

"Spośród wszystkich zgłoszeń fundatorzy nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego wybiorą najlepszego lekarza, który leczy nie tylko chorobę, ale całego człowieka, a także kształtuje etos zawodu" - mówi jeden z pomysłodawców tego wyróżnienia Krzysztof Gedroyć.

Patron nagrody, doktor Krzysztof Kanigowski dla wielu ludzi był wzorem do naśladowania i autorytetem. Jego życie zawodowe było związane z Wojewódzkim Szpitalem im. J. Śniadeckiego w Białymstoku, w którym sprawował funkcję ordynatora oddziału chirurgii.

Do nagrody można zgłaszać lekarzy pracujących na terenie województwa podlaskiego. Pisemne zgłoszenia kandydatów należy złożyć do 31 stycznia, wysyłając wypełniony formularz pocztą zwykłą lub elektroniczną. W formularzu podajemy imię i nazwisko kandydata, adres jego miejsca pracy oraz służbowy numer telefonu. Szczegóły na stronie www.doktorkanigowski.pl.

Nazwisko laureata nagrody im. dr Krzysztofa Kanigowskiego zostanie ogłoszone 20 marca 2010 r.

Źródło: www.radio.bialystok.pl