Komunikat z meczu: Ostatnia kolejka rundy pierwszej

Kategoria: Sport

W piątej kolejce spotkały się dwa przodujące zespoły w walce o fotel lidera rundy pierwszej. Mecz był bardzo emocjonujący, a o wyniku zadecydowała gra podwójna w której lepsi okazali się gospodarze. Natomiast w walce o trzecie miejsce rywalizowały drużyny z Dubin i Hajnówki II. Zwycięstwo odnieśli goście 5: 2.

Pauzowała drużyna z Białowieży.                                               

MECZ nr 9 z dnia 20 grudnia 2015 r.

 GOSPODARZE – CZEREMCHA                          GOŚCIE – Hajnówka i                                            

                                                 

1) LIPIŃSKI JANUSZ – LUDWICZAK JANUSZ  3: 2 

2) MAKULSKI ANDRZEJ – MISZCZUK ZBIGNIEW   3: 1

3)  ŚWITALSKI ŁUKASZ – MIECZYŃSKI JERZY 1: 3

4) debel: LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J.   4: 1

5) LIPIŃSKI JANUSZ -  MISZCZUK ZBIGNIEW   3: 0

6) ŚWITALSKI ŁUKASZ – LUDWICZAK JANUSZ   2: 3                           

7) MAKULSKI ANDRZEJ – MIECZYŃSKI JERZY  0: 3

Końcowy wynik 5: 3 dla drużyny z Czeremchy.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Lipiński Janusz (Czeremcha) – 2, 5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2, 0 pkt.
  • Makulski Andrzej(Czeremcha) – 1,5 pkt.
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1, 0 pkt.

 

MECZ nr 10 z dnia 03 lutego 2016 r.

                  GOSPODARZE – DUBINY                GOŚCIE –HAJNÓWKA II     

1) MOROZ DAWID  - GERMAN JERZY  3: 2   

2) KOJŁO MARCIN – CHARYTONOW KAROL 0: 3

3) SIEKAN ŁUKASZ  - OCHRYCEWICZ ROMAN  1: 3

4) debel: MOROZ D../ KOJŁO M..  – GERMAN J./ CHARYTONOW K. 2: 4

5) SIEKAN ŁUKASZ -  GERMAN JERZY  2: 3

6) KOJŁO MARCIN  - OCHRYCEWICZ ROMAN  3: 2                           

7) MOROZ DAWID  - CHARYTONOW KAROL 1: 3

Końcowy wynik 5: 2 dla Hajnówki II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  •  Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt.
  •  German Jerzy (Hajnówka II) – 1,5 pkt.
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka II) – 1,0 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1,0 pkt.
  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,0 pkt.

TABELA PO TRZECIEJ  KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA         

4

10

20: 8

73: 36

II

HAJNÓWKA I

4

9

21: 7

73: 36

III

HAJNÓWKA II

4

6

14: 14

59:58

IV

DUBINY          

4

4

11: 17

46: 68

V

TL BIAŁOWIEŻA          

4

1

4: 24

29: 82

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO TRZECIEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość meczy

Punkty

  Sety

I

LIPIŃSKI Janusz       

Czeremcha

4

9,0

39: 11

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

4

8,5

35: 17

III

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

4

7,0

21: 5

IV

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha

3

6,5

27: 10

V

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

4

5,5

22: 15

VI

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

4

4,5

25: 23

VII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka II

4

4,5

22: 23

VIII

MOROZ Dawid

Dubiny

4

4,5

21: 27

IX

GERMAN Jerzy

Hajnówka II

4

4,0

26: 30

X

KOJŁO Marcin

Dubiny

4

3,5

   19: 35

XI

ŚWITALSKI Łukasz

Czeremcha

2

2,5

13: 6

XII

PRZYGOCKI Sławomir

Białowieża

3

2,0

9: 12

XIII

SIEKAN Łukasz    

          Dubiny

4

2,0

11: 15

XIV

BORYSIUK Damian

Białowieża

3

2,0

14: 24

XV

PONIECKI Edward      

Hajnówka I

1

1,0

3: 0

XVI

ŚLIWIŃSKI Zdzisław

Czeremcha

1

1,0

4: 4

XVII

WĘCKO MIROSŁAW

Dubiny

1

1,0

3: 5

XVIII

STEPANIUK Adam       

Czeremcha

2

1,0

6: 10

XIX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 3

XX

JURCZUK Mateusz

Białowieża

2

0

0: 9

XXI

SANKOWSKI Dawid

Białowieża

4

0

1: 12

XXII

KISZŁO Tomasz

Białowieża

4

0

12: 40

 

Organizator – Janusz Ludwiczak Pow.SZS

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turniejuw trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju

w trakcie turnieju