Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: Faworyci wygrywają

Kategoria: Sport

W ósmej kolejce derby Czeremchy zakończyły się zdecydowanym zwycięstwem drużyny pierwszej 7: 0. Hajnówka I pokonała Białowieżę 6: 1. Natomiast zacięty pojedynek stoczyły drużyny rywalizujące o miejsce trzecie w którym Hajnówka II pokonała Dubiny 4: 3.

MECZ nr 17 z dnia 26 lutego 2016 r.

 GOSPODARZE – CZEREMCHA II                          GOŚCIE – Czeremcha I                                          

1) RAKOWSKI BOGDAN – STEPANIUK ADAM  0: 3 

2) MAZUREK KATARZYNA – ŚWITALSKI ŁUKASZ 0: 3

3) ŻAŁOBA PATRYK – LIPIŃSKI JANUSZ 0: 3

4) debel: STRUK B./ MAZUREK K.– LIPIŃSKI J./ ŚWITALSKI Ł. 2: 4

5) STRUK BEATA -  ŚWITALSKI ŁUKASZ   0: 3

6) ŻAŁOBA PATRYK – STEPANIUK ADAM   0: 3                           

7) MAZUREK KATARZYNA – LIPIŃSKI JANUSZ 1: 3

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z CZEREMCHY II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 2,5 pkt.
  • Świtalski Łukasz (Czeremcha I) – 2, 5 pkt.
  • Stepaniuk Adam (Czeremcha I) – 2, 0 pkt.

MECZ nr 18 z dnia 26 lutego 2016 r.

  GOSPODARZE – HAJNÓWKA I               GOŚCIE – TL BIAŁOWIEŻA 

1) LUDWICZAK JANUSZ  -  KISZŁO TOMASZ  3: 1   

2) MISZCZUK ZBIGNIEW – BORYSIUK DAMIAN 3: 0

3) MIECZYŃSKI JERZY – JURCZUK MATEUSZ  3: 0

4) debel: LUDWICZAK J./ MISZCZUK Zb. – BORYSIUK D./ KISZŁO T. 4: 1

5) LUDWICZAK JANUSZ -  BORYSIUK DAMIAN  2: 3

6) MIECZYŃSKI JERZY  - KISZŁO TOMASZ  3: 0                           

7) MISZCZUK ZBIGNIEW  - JURCZUK MATEUSZ 3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla Hajnówka I

 

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  •  Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt.
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt.
  •  Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 1,5 pkt.
  • Borysiuk Damian (Białowieża) – 1,0 pkt.

MECZ nr 19 z dnia 26 lutego 2016 r.

  GOSPODARZE – HAJNÓWKA II               GOŚCIE – DUBINY 

1) OCHRYCEWICZ ROMAN  -  WĘCKO MIROSŁAW  0: 3   

2) GERMAN JERZY – KOJŁO MARCIN 3: 0

3) CHARYTONOW KAROL – MOROZ DAWID  3: 2

4) debel: CHARYTONOW K./ GERMAN J. – KOJŁO M./ SIEKAN Ł. 4: 2

5) OCHRYCEWICZ ROMAN -  KOJŁO MARCIN  3: 0

6) CHARYTONOW KAROL  - WĘCKO MIROSŁAW  0: 3                           

7) GERMAN JERZY  - MOROZ DAWID 2: 3

Końcowy wynik 4: 3 dla Hajnówki II

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • Węcko Mirosław (Dubiny) – 2,0 pkt.
  •  German Jerzy (Hajnówka II) – 1,5 pkt.
  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 1,5 pkt.
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka II) – 1,0 pkt.
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1,0 pkt.

 

TABELA PO ÓSMEJ  KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Ilość meczy

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

CZEREMCHA I       

7

18

39: 10

135: 51

II

HAJNÓWKA I

7

18

40: 9

137: 60

III

HAJNÓWKA II

        7

9

21: 28

98:110

IV

DUBINY          

7

7

19: 30

81: 114

V

CZEREMCHA II

3

3

6: 15

26: 50

VI

TL BIAŁOWIEŻA            

7

2

8: 41

47: 139

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Ilość meczy

Punkty

  Sety

I

LIPIŃSKI Janusz        

Czeremcha I

7

16,5

69: 17

II

LUDWICZAK Janusz

Hajnówka I

7

15,0

64: 28

III

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

7

12,0

38: 12

IV

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

7

12,0

55: 31

V

ŚWITALSKI Łukasz

Czeremcha I

5

10,0

43: 11

VI

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

7

9,0

39: 38

VII

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

3

6,5

27: 10

VIII

GERMAN Jerzy

Hajnówka II

7

6,5

43: 46

IX

MOROZ Dawid

Dubiny

6

6,0

30: 34

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka II

7

5,5

32: 46

XI

WĘCKO MIROSŁAW

Dubiny

4

5,0

16: 11

XII

STEPANIUK Adam        

Czeremcha I

5

5,0

20: 16

XIII

KOJŁO Marcin        

Dubiny

7

5,0

   30: 61

XIV

MAZUREK Katarzyna

Czeremcha II

3

3,5

   18: 17

XV

SIEKAN Łukasz     

           Dubiny

7

3,0

20: 32

XVI

BORYSIUK Damian                 

Białowieża

5

3,0

18: 43

XVII

PRZYGOCKI Sławomir

Białowieża

4

2,0

9: 15

XVIII

KISZŁO Tomasz

Białowieża

7

2,0

23: 64

XIX

ŚCIGAŁA Anatol

Czeremcha II

2

1,5

9: 7

XX

PONIECKI Edward        

Hajnówka I

1

1,0

3: 0

XXI

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

2

1,0

3: 5

XXII

ŚLIWIŃSKI Zdzisław

Czeremcha I

1

1,0

4: 4

XXIII

SANKOWSKI Dawid

Białowieża

5

1,0

4: 21

XXIV

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

1

0

2: 3

XXV

STRUK Beata

Czeremcha II

2

0

2: 7

XXVI

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

1

0

3: 10

XXVII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

2

0

0: 9

XXVIII

JURCZUK Mateusz

Białowieża

5

0

2: 24

Organizator – Janusz Ludwiczak, Powiatowy SZS

 

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody

zawody