Powiatowy Szkolny Związek Sportowy informuje: runda rewanżowa

Kategoria: Sport

W ósmej kolejce sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym zwycięstwa odniosły dwie drużyny z Hajnówki tj. zespół pierwszy i trzeci oraz „Top Spin” Siemiatycze. Z powodów zdrowotnych pierwsza Czeremcha zacznie rozgrywać swoje zaległe spotkania w marcu. Sytuacja taka może spowodować spore przetasowania w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej.

MECZ nr 29

                                                      HAJNÓWKA III – CZEREMCHA II

1) - „A” OCHRYCEWICZ Roman - „Y” SZYMCZAK Stanisław  2: 3 

2) - „B” GERMAN Jerzy - „X” ŚCIGAŁA Adam  3: 1

3) - „C” BUJKO Arkadiusz - „ Z” PAWLUCZUK Przemysław  3: 0

4) – OCHRYCEWICZ R./ GERMAN J. – ŻAŁOBA P./ ŚCIGAŁA A.  4: 0

5) - „A” OCHRYCEWICZ Roman- „X” ŚCIGAŁA Anatol  3: 1

6) -„C” BUJKO Arkadiusz -„Y” SZYMCZAK Stanisław  0: 3                            

7) -„B” GERMAN Jerzy - „Z” PAWLUCZUK Przemysław   3: 0

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Hajnówki III.

PUNKTY INDYWIDUALNE:

  • German Jerzy (Hajnówka III) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Szymczak Stanisław (Czeremcha II) – 2,0 pkt. (5: 2)
  • Ochrycewicz Roman (Hajnówka III) – 1,5 pkt. (9: 4)
  • Bujko Arkadiusz (Hajnówka III) – 1,0 pkt. (3: 3)

                                                               MECZ nr 30                   

  TL BIAŁOWIEŻA - HAJNÓWKA I

1) - „A” SANKOWSKI Dawid- „Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3

2) - „B” BORYSIUK Damian - „X” MISZCZUK Zbigniew  0: 3

3) - „C” KISZŁO Tomasz -„ Z” LUDWICZAK Janusz    1: 3

4) – KISZŁO T./ SANKOWSKI D. – MISZCZUK Zb./ LUDWICZAK J.   0: 4

5) - „A” SANKOWSKI Dawid - „X” MISZCZUK Zbigniew   0: 3

6) -„C” KISZŁO Tomasz -„Y” MIECZYŃSKI Jerzy  0: 3                          

7) -„B” BORYSIUK Damian -„Z” LUDWICZAK Janusz   1: 3                     

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                                   

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Ludwiczak Janusz(Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 2)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 0)

MECZ nr 31

                                                  „Top Spin” SIEMIATYCZE – DUBINY

1) - „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” KOJŁO Marcin 3: 0 

2) - „B” MOCZULSKI Tomasz  - „X” SIEKAN Łukasz   3: 0

3) - „C” MOCZULSKI Rafał -„ Z” MOROZ Dawid  3: 0

4) – SIEKIERKO A/ MOCZULSKI R.– MOROZ D./ KOJŁO M.  4: 0

5) - „A” SIEKIERKO  Andrzej - „X” SIEKAN Łukasz   3: 0                   

6) -„C” MOCZULSKI Rafał -„Y” KOJŁO Marcin  2: 3                           

7) -„B” MOCZULSKI Tomasz- „Z” MOROZ Dawid  3: 0 

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:     

  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Moczulski Tomasz („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 0)
  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 1,5 pkt. (9: 3)
  • Kojło Marcin (Dubiny) – 1,0 pkt. (3: 9)

Mecz nr.32 pomiędzy Czeremchą I i Hajnówką II zostanie rozegrany w marcu.

TABELA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

8

8

22

50: 6

165: 39

II

CZEREMCHA I

7

6

18

41: 8

141: 44

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

8

6

17

39: 17

140: 64

IV

HAJNÓWKA II         

7

4

10

24: 25

85: 103

V

HAJNÓWKA III                      

8

4

10

26: 30

107: 103

VI

DUBINY         

8

         2

8

19: 37

74: 140

VII

TL BIAŁOWIEŻA

8

1

5

12: 43

59: 152

VIII

CZEREMCHA II

8

0

3

6: 50

35: 161

 

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO ÓSMEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

8

18,5

74: 14

II

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

7

17,5

70: 9

III

LUDWICZAK Janusz        

Hajnówka I

8

17,5

73: 20

IV

SIEKIERKO Andrzej          

„Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

62: 25

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

8

15,0

63: 27

VI

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

7

14,5

66: 18

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

8

14,0

46: 11

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

7

12,5

47: 36

IX

GERMAN Jerzy

Hajnówka III

8

11,5

57: 37

X

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

8

9,5

51: 46

XI

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

7

9,5

41: 47

XII

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

7

9,0

33: 21

XIII

MOROZ Dawid                   

Dubiny

8

9,0

36: 47

XIV

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

3

6,0

21: 11

XV

KOJŁO Marcin                    

Dubiny

8

6,0

33: 61

XVI

BORYSIUK Damian          

TL Białowieża

8

5,5

31: 64

XVII

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

5

5,0

18: 10

XVIII

BUJKO Arkadiusz              

Hajnówka III

8

5,0

21: 34

XIX

KISZŁO Tomasz                 

TL Białowieża

7

4,5

26: 55

XX

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

4

4,0

17: 10

XXI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

8

4,0

18: 55

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

7

2,0

11: 39

XXIII

SANKOWSKI Dawid          

TL Białowieża

8

2,0

  9: 56

XXIV

KRYCZKA Andrzej

„Top Spin Siemiatycze

2

0

2: 6

XXV

GRYŃCZUK                        

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXVI

ŚCIGAŁA Anatol                

Czeremcha II

1

0

1: 7

XXVII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXVIII

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

7

0

4: 44

XXIX

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

5

0

  3: 44

XXX

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

  7: 52

W dziewiątej kolejce dn. 21 – 25.02.2017 zagrają:

(4-6) Czeremcha II - Siemiatycze

(3-7) Dubiny - Czeremcha I

(2-1) Hajnówka II - Hajnówka I

(8-5) Białowieża - Hajnówka III

                                                                                                     

Organizator – Janusz Ludwiczak

1.TL Białowieża-Hajnówka I

2.Siemiatycze-Dubiny

3.Hajnówka III-Czeremcha II

Kontkat

Adres urzędu

Herb Powiatu Starostwo Powiatowe w Hajnówce

ikonka adresuul. Aleksego Zina 1,

 17-200 Hajnówka

telefon ikonka  Telefon: +48 85 682 27 18

 Faks: +48 85 682 42 20

email:

sekretariat@powiat.hajnowka.pl

Administrator strony email:

redakcja@powiat.hajnowka.pl

obraz imitujący zegar  Godziny pracy:

 poniedziałek - piątek: 7:30 - 15:30

Zapowiedzi

Zapraszamy na ferie w regionie

plakat

wykrzyknik.gif

 W najbliższy weekend:

 

KONCERT NOWOROCZNY, 20.01.2018

Spacer tematyczny "Skrzydlata zima", 20.01.2018

 

 

                     Więcej zapowiedzi