POWIATOWY SZKOLNY ZWIĄZEK SPORTOWY W HAJNÓWCE informuje: Drugie miejsce pod znakiem… ?

Kategoria: Sport

Dwunasta kolejka sezonu 2016/2017 Drużynowej Ligi Amatorów w Tenisie Stołowym to mecz o miejsce wicelidera pomiędzy Siemiatyczami i Czeremchą I.

Dwa zespoły miały sobie coś do udowodnienia. W trakcie spotkania o zwycięstwie w trzech meczach indywidualnych zadecydował piąty set. Lepszy w końcowej rywalizacji okazał się zespół „Top Spin” Siemiatycze. Dwie drużyny mają taką samą ilość zwycięstw i o końcowej punktacji zadecydować mogą duże punkty, jeżeli drużyny wygrają wszystkie pozostałe mecze. Taka sytuacja znacznie umocniła na pierwszym miejscu zespół z Hajnówki I, który ma bezpieczną przewagę dwóch zwycięstw i w bieżącej kolejce zdecydowanie pokonali 7: 0 Hajnówkę III. Pewne trzy punkty dorzuciły do swej puli również Dubiny oraz Hajnówka II.

MECZ nr 45

                                                      HAJNÓWKA II – CZEREMCHA II

Końcowy wynik 7: 0  (22: 0) dla drużyny z Hajnówki II - VO.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Charytonow Karol (Hajnówka II) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Orzechowski Wojciech (Hajnówka II) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Grygoruk Włodzimierz (Hajnówka II) – 2,0 pkt. (6: 0)

  MECZ nr 46

                                                        HAJNÓWKA I – HAJNÓWKA III

1) - „A” LUDWICZAK Janusz - „Y” GERMAN Jerzy 3: 0 

2) - „B” MISZCZUK Zbigniew - „X” OCHRYCEWICZ Roman 3: 0

3) - „C” MIECZYŃSKI Jerzy -„ Z” BUJKO Arkadiusz 3: 0

4) – MISZCZUK Z./ LUDWICZAK J. – GERMAN J./ OCHRYCEWICZ R.  4: 0

5) - „A” LUDWICZAK Janusz - „X” OCHRYCEWICZ Roman   3: 1   

6) -„C” MIECZYŃSKI Jerzy -„Y” GERMAN Jerzy  3: 1                           

7) -„B” MISZCZUK Zbigniew- „Z” BUJKO Arkadiusz 3: 0

Końcowy wynik 7: 0 dla drużyny z Hajnówki I.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                      

  • Miszczuk Zbigniew (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 0)
  • Ludwiczak Janusz (Hajnówka I) – 2,5 pkt. (10: 1)
  • Mieczyński Jerzy (Hajnówka I) – 2,0 pkt. (6: 1)

MECZ nr 47

                                    „Top Spin” SIEMIATYCZE – CZEREMCHA I

1) - „A” SIEKIERKO Andrzej - „Y” STEPANIUK Adam 3: 2 

2) - „B” SAWICKI Daniel- „X” MAKULSKI Andrzej 2: 3

3) - „C” MOCZULSKI Rafał  - „ Z” LIPIŃSKI Janusz 3: 0

4) – SIEKIERKO A./ MOCZULSKI R. – LIPIŃSKI J./ MAKULSKI A. 0: 4

5) - „A” SIEKIERKO Andrzej- „X” MAKULSKI Andrzej  3: 0

6) -„C” MOCZULSKI Rafał -„Y” STEPANIUK Adam  3: 2                           

7) -„B” SAWICKI Daniel - „Z” LIPIŃSKI Janusz   3: 0                          

Końcowy wynik 5: 2 dla drużyny z Siemiatycz.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Moczulski Rafał („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 6)
  • Siekierko Andrzej („Top Spin” Siemiatycze) – 2,0 pkt. (6: 6)
  • Makulski Andrzej (Czeremcha I) – 1,5 pkt. (7: 5)
  • Sawicki Daniel („Top Spin” Siemiatycze) – 1,0 pkt. (5: 3)
  • Lipiński Janusz (Czeremcha I) – 0,5 pkt. (4: 6)

MECZ nr 48

                                                           DUBINY - TL BIAŁOWIEŻA

1) - „A” SIEKAN Łukasz - „Y” BORYSIUK Damian 3: 1 

2) - „B” KOJŁO Marcin - „X” SANKOWSKI Dawid   3: 0

3) - „C” MOROZ Dawid - „ Z” KISZŁO Tomasz   3: 2

4) – KOJŁO M./ SIEKAN Ł..– KISZŁO T./ BORYSIUK D.  4: 3

5) - „A” SIEKAN Łukasz - „X” SANKOWSKI D.  3: 0                            

6) -„C” MOROZ Dawid -„Y” BORYSIUK Damian  2: 3                           

7) -„B” KOJŁO Marcin- „Z” KISZŁO Tomasz  3: 0

Końcowy wynik 6: 1 dla drużyny z Dubin.

PUNKTY INDYWIDUALNE:                                 

  • Kojło Marcin (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 3)
  • Siekan Łukasz (Dubiny) – 2,5 pkt. (10: 4)
  • Moroz Dawid (Dubiny) – 1,0 pkt. (5: 5)
  • Borysiuk Damian (TL Białowieża) – 1,0 pkt. (7: 9)

 

 

KLASYFIKACJA  DRUŻYNOWA PO DUNASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwa drużyny

Rozegrane mecze

Ilość zwycięstw

Punkty duże

Punkty małe

  Sety

I

HAJNÓWKA I                        

12

12

34

77: 6

252: 48

II

CZEREMCHA I

12

10

30

69: 15

235: 73

III

„TOP SPIN” SIEMIATYCZE

12

10

     28

64: 20

222: 87

IV

HAJNÓWKA II                       

12

7

18

41: 43

145: 164

V

HAJNÓWKA III                      

12

6

13

33: 50

140: 171

VI

DUBINY         

12

         3

12

28: 56

112: 207

VII

TL BIAŁOWIEŻA

12

1

6

16: 67

85: 232

VIII

CZEREMCHA II

12

0

3

6: 78

39: 249

                                                                                                                  

KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA PO DWUNASTEJ KOLEJCE

Miej.

Nazwisko i imię

Drużyna

Rozegrane mecze

Punkty

  Sety

I

MAKULSKI Andrzej

Czeremcha I

12

29,0

117: 16

II

MISZCZUK Zbigniew

Hajnówka I

12

28,5

114: 14

III

LUDWICZAK Janusz         

Hajnówka I

12

27,5

113: 25

IV

LIPIŃSKI Janusz

Czeremcha I

12

24,0

104: 29

V

MOCZULSKI Rafał

„Top Spin Siemiatycze”

12

24,5

99: 37

VI

SIEKIERKO Andrzej          

„Top Spin Siemiatycze”

12

23,5

97: 37

VII

MIECZYŃSKI Jerzy

Hajnówka I

11

20,0

60: 13

VIII

CHARYTONOW Karol

Hajnówka II

12

19,5

78: 61

IX

ORZECHOWSKI Wojciech

Hajnówka II

12

17,5

72: 72

X

STEPANIUK Adam

Czeremcha I

12

16,0

58: 32

XI

GERMAN Jerzy                   

Hajnówka III

11

14,0

72: 59

XII

OCHRYCEWICZ Roman

Hajnówka III

12

12,0

69: 78

XIII

MOROZ Dawid                    

Dubiny

12

10,0

41: 70

XIV

KOJŁO Marcin                     

Dubiny

12

10,0

55: 89

XV

SAWICKI Daniel                 

„Top Spin Siemiatycze”

8

8,0

29: 14

XVI

SIEKAN Łukasz                  

Dubiny

12

8,0

36: 84

XVII

MOCZULSKI Tomasz

„Top Spin” Siemiatycze

6

7,0

26: 13

XVIII

BUJKO Arkadiusz               

Hajnówka III

12

7,0

27: 59

XIX

SZYMCZAK Stanisław

Czeremcha II

4

6,0

22: 17

XX

BORYSIUK Damian           

TL Białowieża

12

6,5

44: 103

XXI

KISZŁO Tomasz                  

TL Białowieża

9

4,5

32: 75

XXII

GRYGORUK Włodzimierz

Hajnówka II

11

4,0

19: 57

XXIII

SANKOWSKI Dawid           

TL Białowieża

12

4,0

18: 81

XXIV

PONIECKI Edward

Hajnówka I

1

2,0

6: 2

XXV

PRZYGOCKI Sławomir

TL Białowieża

2

2,0

7: 12

XXVI

KRYCZKA Andrzej             

„Top Spin Siemiatycze

3

1,0

5: 6

XXVII

KUCZKO Wojciech

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXVIII

MUŚKO Mirosław

Hajnówka III

1

0

0: 3

XXIX

GRYŃCZUK                        

TL Białowieża

1

0

0: 6

XXX

HAJDUK Marek

Hajnówka II

1

0

0: 6

XXXI

PACZUSKA Paulina

Czeremcha II

1

0

3: 10

XXXII

ŚCIGAŁA Anatol                 

Czeremcha II

3

0

1: 27

XXXIII

RAKOWSKI Bogdan

Czeremcha II

4

0

4: 31

XXXIV

ŻAŁOBA Patryk

Czeremcha II

9

0

   4: 56

XXXV

PAWLUCZUK Przemysł.

Czeremcha II

6

0

  7: 52

XXXVI

KOWALSKI Ryszard

Czeremcha II

8

0

  3: 74

W trzynastej kolejce zagrają:                                                                              

(6-1) Siemiatycze – Hajnówka I

(2-2) Hajnówka III - Hajnówka II

(7-6) Czeremcha II - Dubiny

(3-8) TL Białowieża – Czeremcha i

 

                                                                   Organizator – Janusz Ludwiczak

mecz

mecz

mecz

mecz